shapka site new

logo site bord 1

13 вересня українці стали свідками початку внутрішньовидової боротьби всередині влади. Детективи НАБУ повідомили про підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну у незаконному збагаченні й декларуванні недостовірної інформації.

За останні місяці в українських містах почав істотно дорожчати комунальний електротранспорт. Сталося це через зростання ціни на електроенергію, яка залежить від грабіжницької формули «Роттердам+». Ціна квитка вже зросла або планово зросте у 16 обласних центрах.

До України із «дружнім» візитом завітала делегація МВФ. Уже всім зрозуміло, що результатом гостювання цих «туристів» стане підвищення українським урядом ціни на газ для громадян.

Банки призупинили видачу «теплих» кредитів у зв’язку із вичерпанням коштів, передбачених цією державною програмою на 2018 рік.
Загальний обсяг фінансування програми «теплих» кредитів на 2018 рік – 400 млн грн. Для ОСББ Уряд затвердив 195 млн гривень співфінансування за «теплими» кредитами. І, ось, за півроку ці кошти вичерпані.
Через втрату урядом контролю над ринком харчування різко зросли ціни на продукти. Спочатку уряд скасував державний контроль над цінами на соціально важливі продукти харчування. А зараз лише спостерігає за зміцненням монополістів на цьому ринку. Монополісти – аграрні олігархи збагачуються, а держава ще й фінансово підтримує їх мільярдами гривень. Також, за висновками експертів, на подорожчання продуктів харчування впливає різке зростання вартості енергоносіїв, девальвація національної валюти та інфляція.
Страница 1 из 72

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…