shapka site new

logo site bord 1

18 вересня Чернігівський район відзначив 74- річницю визволення від нацистських загарбників. Саме до цієї дати в Чернігівському районному музеї пройшла фотовиставка "Наш край очима дітей", яка була організована  Чернігівською районною партійною організацією ПП "Наш край".  Разом з тим для дітей була організована конкурсна програма, переможці якої мали мажливість отримати подарунки. На вечері під час святкового концерту  зі святом присутніх привітала  Голова Чернігівської районної партійної організації політичної партії «Наш край» Ілона Щипенко, та вручила грамоти та подарунки переможцям конкурсу.

16 сентября, 190-летие Бердянска отметили жители микрорайона «Центр города». На детской площадке во дворе одного из домов председателем Бердянской городской ПП «Наш край», депутатом городского совета Екатериной Марченко совместно с комитетом микрорайона был организован концерт. Депутат поздравила от имени  депутатского корпуса жителей, а также вручила подарки комитету микрорайона.

Стало доброю традицією у вересні влаштовувати біля БК «Райагропромпостач» (мікрорайон «Колонія-Макорти») яскраве свято для дітлахів, тим самим проводжаючи літо і налаштовуючись на новий навчальний рік. Ігри, конкурси, виступи колективів будинку культури, караоке, флешмоб - все це було на святі для маленьких бердянців. Переможці конкурсів отримали солодкі призи, а також сертифікати на навчання у творчих колективах БК «Райагропромпостач».

Сьогодні, 1 вересня, у зв’язку з початком нового навчального року, керівники району та Василівський міський голова привітали учнів та вчителів навчальних закладів району з початком нового навчального року, побажали школярам нових звершень, перемог та творчих здобутків в навчанні, вчителям – наснаги в роботі та  старанних учнів, батькам – терпіння і злагоди у домашньому вихованні своїх дітей.

1 сентября во всех 16 школах и двух учебно-воспитательных комплексах Бердянска прозвенели первые звонки. Учебный год начался для  9917 ребят. В этом году впервые порог школы переступили 1075 первоклассников. Нарядные, с букетами в руках, они с волнением и интересом стояли на своей первой школьной линейке, присоединившись к большой ученической семье.

Страница 1 из 46

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…