shapka site new

logo site bord 1

Влада заявила, що з 1 жовтня 2021 року знизяться тарифи для малозахищених українських громадян. Йдеться про перші 250 кВт-год спожитої енергії. З 1,68 грн/кВтгод, які діють нині, ціна має впасти до 1,44 грн/кВт-год. А для усіх, хто споживає більше цього обсягу, тариф залишається на рівні 1,68 грн/кВтгод. Про це повідомив депутат Бердянської міської ради від політичної партії “Наш край” Віктор Цуканов.
“Однак, якщо порівнювати з 2020 роком (до того, як уряд скасував пільговий тариф на перші 100 кВт-год), то очевидно, що ціни все одно зростуть. Адже до 31 грудня 2020 за 250 кВт-год люди платили 342 гривень на місяць, а з 1 жовтня 2021, після анонсованого «зниження» тарифів, за 250 кВт-год платитимуть 360 гривень щомісяця. Отже насправді ціна зросла на 5,3%” - заявив депутат.
Також Віктор Цуканов підкреслює, що така політика влади призведе до ще більшого поглиблення соціальної кризи. Окрема тема - компенсація «зниження» тарифу, її планують здійснювати за рахунок бізнесу, але чітких заяв та механізмів реалізації так і не озвучено. Досі не опублікована відповідна постанова Уряду та двічі відкладалась пресконференція міністра енергетики з приводу тарифів на електроенергію.
«Наш край» вимагає від уряду повернути пільговий тариф на перші 100 кВт-год, який діяв до 2020 року, та припинити знущатися над людьми. Влада має переглянути енергетичні пріоритети у бік дешевої державної атомної енергетики та припинити підігрувати окремим олігархам.

Днями у с. Костянтинівка Пологівського району відбулось урочисте відкриття новозбудованого храму на честь Святого Рівноапостольного Великого князя Володимира. 

Ініціатива побудувати для мешканців громади святе місце належить керівнику місцевої агрофірми ТОВ «АГРО КОМ-1990», громадському лідеру політичної партії «Наш край» Віктору Бандурову. Це вже другий храм, збудований Віктором Володимировичем. 

“Ідея збудувати храм у селі була вже давно. Мріяв про це ще мій батько Володимир Леонідович Бандуров. Я вирішив втілити цю мрію у життя, хоч вже і після його смерті. За 4 роки роботи зроблено чимало, але не все давалось легко. Запрошували на будівництво храму тільки кращих з кращих спеціалістів, багато консультувалися зі священнослужителями, аби все було зроблено за канонами і цей храм приносив людям тільки радість”, - розповідає Віктор Бандуров

В різних ситуаціях та за різних обставин люди звертаються до Бога, тому для Віктора Володимировича було важливо, щоб костянтинівці могли зробити це не лише подумки, у власних молитвах, а й відвідати святе місце поруч з домом. Храм – це місце сили на сотні років і відсьогодні воно наповнилося молитвами та вірою прихожан.

 

30c67f5c-6650-47da-99ff-bdbbb285a35a.jpg

9ec9d0b5-9fe9-47e7-96a2-a57f6d800b06.jpg

d64f61df-6263-4e58-bf93-571db256c71f.jpg

 06d945c2-1ab2-4d88-a88b-fb05a8ccd597.jpg


Новый и.о. председателя правления "Укрзалізниці" Александр Камышин заявил, что подготовка к зерновому сезону в этом году была полностью провалена: выполнено лишь 15% ремонтов, а из 11,4 тысячи вагонов-зерновозов "Укрзалізниці" готовы к работе только 3 тысячи.

Всему виной халатное отношение Кабинета Министров Украины к выполнению своих обязанностей. Настоящий позор!

Одна из старейших и самых влиятельных украинских организаций исследования государственной политики CASE Украина провела мониторинг «Почему бедствуют украинские пенсионеры?».
Исследователи пришли к выводу, что украинские пенсионеры оказались в трудном материальном положении из-за многочисленных ошибок власти.
Неверные решения в управлении страной, игнорирование создания накопительной пенсионной системы, провал соответствующей реформы привели к деградации украинской экономики и крайне неблагоприятной демографической ситуации в стране.
Детальнее: https://bit.ly/2XpDcRN
Аномально високі температури щорік призводять до жахливих наслідків, а численні лісові пожежі шкодять не лише екосистемі, а й часто забирають найцінніше - людські життя.
За даними ДСНС України кількість пожеж в області за минулий рік склала 1731 пожежі на площі 460,9 га, а загальна сума збитків по всій країні внаслідок займань в екосистемах збільшилась аж в 6 разів. Про це повідомила депутат Вільнянської міської ради Дончик Тетяна.
“В Європі лютує стихія, і вогонь підходить все ближче до України. Торішній досвід з масштабними пожежами мав би навчити служби відповідально виконувати свої обов’язки. Але зараз замість оперативної профілактики та підготовки до ймовірних пожеж, ДСНС України обмежуються усними попередженнями,” - заявила депутат.
Дончик Тетяна підкреслює, що попри постійні повідомлення служб про аномальну спеку та надзвичайний стан в окремих регіонах України, уряд продовжує ігнорувати загрозу. Пожежа в липні вже нанесла удар по природній екосистемі Запоріжжя, знищивши 1 га соснового лісу в Національному заповіднику Хортиця.
«Наш край» наполягає на необхідності терміново провести засідання РНБОУ з питання готовності служб ДСНС до можливих пожеж, а Запоріжжя бути готовими до надзвичайних ситуацій. Ми не можемо допустити повторення сценарію інших країн!
Страница 1 из 83

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…