shapka site new

logo site bord 1

Вторник, 26 Июль 2016 13:18

«Наш край» заявляє про початок об’єднання конструктивних сил для захисту інтересів громад та громадян

За рік, що минув з моменту створення партії місцевих лідерів, «Наш край» зміцнився і зріс та переходить до об’єднання конструктивних сил у парламенті на захист людей. Про це сьогодні на прес-конференції заявило керівництво партії «Наш Край».

Співголова партії Сергій Кальцев, коментуючи 100 днів уряду Гройсмана, головними його «досягненнями» назвав зростання цін, підвищення тарифів та формулу «Ротердам+». «За цією формулою вугілля з України та з окупованих територій коштують як імпортне. Уряд діє виключно в інтересах енергетичних та комунальних олігархів», – сказав він.

Ще одним провалом уряду Гройсмана та влади загалом Сергій Кальцев назвав відсутність програми інформування людей про зміни до закону про управління багатоповерхівками. «Люди не знають, що їм робити та як бути. Замість того, щоб відтермінувати, як пропонував «Наш край», набуття чинності закону «1 липня», влада лише подовжила життя жеків на невизначений строк», – повідомив Сергій Кальцев.

Як відомо, 29 липня 2015 року партія «Наш край» заявила про створення партії місцевих лідерів. За цей рік партія зміцнилася і зросла та ствердилась, як єдина політична сила, яка захищає інтереси місцевого самоврядування та громадян.

На місцевих виборах – 2015 партія зайняла перше місце за показником ефективності на місцевих виборах: кожен третій кандидат, висунутий від «Нашого краю», став депутатом місцевої ради.

Сьогодні партію представляють 4640 депутатів місцевих рад, 157 міських, сільських та селищних голів по всій країні.

За підсумками довиборів до Верховної Ради, що відбулися 17 липня 2016 р., у 114 луганському окрузі переміг представник «Нашого краю» Сергій Шахов з результатом 37,62%. Найближчий опонент набрав 18,71%.

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…