shapka site new

logo site bord 1

Пятница, 01 Сентябрь 2017 09:55

В Василивці за участі "Нашого краю" пройшла Всеукраїнська акція "Велика Українська хода"

19 серпня у місті Василівка пройшла Всеукраїнська акція "Велика Українська хода". В акції взяв участь голова РО ПП «Наш край» Н.Джуган та депутати партії "Наш край".Метою цієї акції стало вшанування пам'яті жертв Революції гідності та АТО, пронесення через всю Україну духу патріотизму та духовного об’єднання усієї України від сходу до заходу у спільній боротьбі за мир в нашій країні. Акція розпочалася 14 вересня 2014 року з Майдану Незалежності у м.Київ, де був підписаний перший прапор. Завершальна хода відбудеться 14 вересня 2017 року біля Верховної Ради України.

Ця акція проходить від міста до міста, від села до села та приєднує українські прапори (військові стяги та прапори міст України) заради миру та перемоги нашої держави.

Прапор нашого міста також приєднався до цього ланцюжку прапорів. Мешканці Василівки та актив РО  зробили написи з побажаннями миру та процвітання Україні.

 

_2.jpg

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…