shapka site new

logo site bord 1

Пятница, 08 Сентябрь 2017 11:02

У Василівці "Наш край" привітав учнів з Днем Знань

Сьогодні, 1 вересня, у зв’язку з початком нового навчального року, керівники району та Василівський міський голова привітали учнів та вчителів навчальних закладів району з початком нового навчального року, побажали школярам нових звершень, перемог та творчих здобутків в навчанні, вчителям – наснаги в роботі та  старанних учнів, батькам – терпіння і злагоди у домашньому вихованні своїх дітей.

До участі в урочистих заходах долучилися голова Василівської РО ПП «Наш край» Н.Джуган, депутатський корпус від РО ПП, та голови ППО.

Голова Дніпрорудненської ППО Харченко Н.В. вручила перщокласникам від ПП «Наш край» подарункові плакати для ведення розкладу уроків і розпису вимірювання зросту  та подарунки школярам від НДУ В.В.Бандурова. 

Широківський сільський голова, голова первинної організації ПП «Наш край» А.М.Соколовський  разом з помічником НДУ В.Бандурова С.Джуганом та депутатом Василівської районної ради від ПП «Наш край» Бабаченко В.В. вручали подарунки першокласникам у Долинській  школі.

Підгірненський сільський голова, голова ППО «Наш край» с. Підгірне  Ю.В. Живиця разом з головою РДА В.Кошеленко та прихильником партії «Наш край» протоієреєм  УПЦ с.Підгірне А.М.Зигарь вручали подарунки  в Підгірненській школі.

Голова Балківської сільської ради М.І Радченко  - член партії « Наш край»,разом з депутатом  від ПП« Наш край» Василівської районної ради М.Солоповим вручали подарунки від ПП «Наш край » першокласникам Балківської ЗОШ.

 

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…