shapka site new

logo site bord 1

Четверг, 05 Октябрь 2017 08:53

Сергій Кальцев відповів на питання громадян по гарячій лінії обласної ради

29 вересня на базі Запорізького обласного контактного центру  відбувся діалог громадян з головою Запорізької організації політичної партії «Наш край»  Сергієм Кальцевим.    Впродовж години спілкування депутат відповів на 9 дзвінків, що надійшли від жителів Оріхівського, Великобілозерського, Василівського, Запорізького, Приазовського, Чернігівського, Мелітопольського районів та  міст Запоріжжя,  Енергодар, Мелітополя.

Турбували запоріжців, в основному, питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування. Кілька дзвінків стосувалися житлово-комунальної сфери.

Також до депутата надійшли звернення щодо працевлаштування  громадян  в  сільській  місцевості, навчання  в українських школах національних меншин та ін.

Під час проведення заходу Сергій Кальцев надавав заявникам  відповідні  і роз’яснення  з  порушених  питань  та  обіцяв  сприяти  у вирішенні кожного питання, на  які будуть надані відповіді.

Варто зазначити, що цього року на «гарячу лінію» вже надійшло 8 тисяч 520 звернеь. Щодня близько третини проблем, з якими звертаються додзвонювачі, вирішується відразу.

Всі отримані звернення оператори та аналітики контактного центру направляють органам виконавчої влади відповідно до компетенції, які, розглянувши їх, надсилають відповіді заявникам. Окрім цього, оператори можуть надати довідкову та роз’яснювальну інформацію. Найчастіше до центру звертаються з питання у сфері ЖКГ, соцзахисту, стану доріг і транспорту.

 

DSC_4450.JPG

 

DSC_4489.JPG

 

DSC_4516_0.JPG

 

DSC_4561.JPG

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…