shapka site new

logo site bord 1

Пятница, 27 Октябрь 2017 09:55

За підтрики "Нашого краю" в Бердянську заасфальтували дорогу

Завдяки співпраці активістів мікрорайону Колонія і депутатів від політичної партії «Наш край» проїзну частину на вулиці Жуковського в місті Бердянську вкрито асфальтом. Як розказала голова комітету мікрорайону Колонія, член партії «Наш край» Світлана Калиниченко, у мешканців цієї вулиці була проблема характерна для багатьох мешканців приватного сектору: вузька грунтова дорога була вся вкрита ямами та вибоїнами.

За допомогою у вирішенні проблеми активісти мікрорайону звернулись до депутата міської ради від партії «Наш край» Тетяни Фурманової  та  депутата облради  від політичнох партії «Наш край» Сергія Ткаченка. Завдяки їхній активній позиції на ремонт автошляху з місцевого бюджету було виділено понад 1,5 млн. гривень. - Звісно, це тільки початок, - зазначає Тетяна Ігорівна. – Цих грошей вистачить, щоб облаштувати дорогу на половині вулиці, але ми сподіваємось виконати завдання від мешканців і заасфальтувати дорогу на Жуковського повністю.

 

_в_Колонии_3.jpg

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…