shapka site new

logo site bord 1

Понедельник, 06 Ноябрь 2017 09:15

Соцпрацівники Токматського району приймали вітання від «Нашого краю»

5 листопада в Україні відзначався День працівників соціальної сфери. Не оминули увагою професійне свято і представники від партії «Наш край» у Токматському районі. Голова Токматської міської організації партії «Наш край» Микола Ніколаєнка та спеціаліст апарату Токматської міської організації партії «Наш край» Оксана Тар передали щирі слова привітання і солодкі подарунки.

Напередодні професійного свята делегація від партії «Наш край» відвідала колективи, що працюють у соціальній сфері: управління соціального захисту населення міста і району, територіальний центр соцільного обслуговування населення міста і району, центр зайнятості, управління пенсійного фонду. Микола Ніколаєнко у своїй вітальній промові зазначив, що працівники соціальної сфери відіграють важливу роль у житті суспільства. Саме до них люди приходять у складних життєвих обставинах, саме їм довіряють свої проблеми і від них очікують підтримки і допомоги. Тож щира подяка соцпрацівникам за самовіддану працю і побажання міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, успіхів у роботі.

 

2.JPG

 

4_-_копия.jpg

 

PB031032.JPG

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…