shapka site new

logo site bord 1

Среда, 29 Ноябрь 2017 11:21

Юлія Борисенко: «Моя мрія – повернути молодь до села» Кандидат в депутати Благовіщенської сільської об’єднаної територіальної громади від політичної партії «Наш край»

Борисенко Юлія Олексіївна народилася  27 липня1988 року в селі Іванівка, Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області. У 2006 році закінчила  із золотою медаллю Іванівську загальноосвітню школу. У 2006 році вступила до Запорізької державної  інженерної  академії на факультет «Інформаційні технології». У 2011 році закінчила ВНЗ, отримавши кваліфікацію за дипломом: Інженер-програміст. Того ж року отримала диплом за спеціальністю «Фінанси» на факультеті післядипломної освіти Запорізької державної  інженерної  академії.

Після закінчення навчання почала працювати вчителем математики в Новодніпровській загальноосвітній школі, бо завжди відчувала педагогічний хист та мала бажання ділитися знаннями.

З 2013 року працює в рідній Іванівській школі вчителем фізики та інформатики. За словами Юлії Олексіївни, школа на селі – це одне з найголовніших складових життя та надія на майбутнє. Саме від професії педагога, його вміння та авторитету залежать перспективи молоді.

В 2015 року Юлія Борисенко була обрана депутатом Іванівської сільської ради.  Вона бере активну участь в житті і розвитку села.

Разом з адміністрацією школи веде системну співпрацю з районними, обласними депутатами від партії «Наш край», що дало змогу забезпечити школу комп’ютерним класом, частково замінити вікна в школі.

За останні два роки в селі можна помітити певні зміни: ремонтуються дороги, з’явилися зупинки громадського транспорту, дитячі  майданчики.

Але це мізерна частина від того, на що заслуговує Іванівка.

Тому Юлія Олексіївна йде в депутати, щоб брати активну участь у відродженні села: організації  ремонту доріг, розвитку комунального підприємства,  перекритті даху будівлі школи , заміні старих вікон, організації спортивних  та художніх секцій для молоді. А мрією є повернення молоді до села шляхом  налагодження виробництва та створення робочих місць.

«Реформа децентралізації – це шанс на оновлення та розвитку українського села. Йдучи на вибори, я прагну зробити життя своїх односельчан гідним, створити умови для молоді, вирішити ті проблеми, які не віршувалися десятиліттями», - вважає Юлія Борисенко.

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…