shapka site new

logo site bord 1

Пятница, 01 Декабрь 2017 12:56

«Наш край» забезпечив опаленням ФАПи двох сіл Токмацього району

Територія Кіровської сільської ради Токмацького району залишилася негазифікованою, і в фельдшерсько-акушерських пунктах сіл Ударник та Грушівка опалення пічне. Важко переоцінити важливість цих соціальних об'єктів, бо віддалене розташування цих сіл (більше 40 км від м. Токмак та м. Молочанськ) та неналагоджене транспортне сполучення роблять їх єдиною надією на отримання медичної допомоги, особливо для літніх людей.


Тому депутат Кіровської сільської ради від партії «Наш край» Карпенко Анатолій Васильович є частим гостем на ФАПах, цікавиться їх негараздами та потребами. З початком опалювального сезону найважливішим питанням стала відсутність дров. Карпенко А.В. підняв це питання на останній сесії сільської ради та запропонував почистити від сушняку 1,5-кілометрову алею між селами Грушівка та Ударник. Зарості акацій там розрослися таким чином, що заважають транспорту та створюють аварійні умови. Всі депутати підтримали ініціативу Анатолія Васильовича, але, коли річ зайшла про фінансування, виникли труднощі. Тому депутат взяв на себе матеріальне забезпечення цих робіт – виділив власний трактор з прицепом, дві бензопили, закупив паливо та запросив двох небайдужих односільчан попрацювати на благо рідної території. Отримані в результаті проведеної роботи дрова розподілили між двома фельдшерсько-акушерськими пунктами.

Нагородою для Анатолія Васильовича були щира подяка працівників та їх впевненість, що люди будуть приходити до теплих приміщень.

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…