shapka site new

logo site bord 1

Четверг, 21 Декабрь 2017 09:45

«Наш край» допомагає внутрішньо переміщеним особам в Чернігівці

З різними питаннями звертаються в громадську приймальню ПП «НАШ КРАЙ» в смт. Чернігівка Запорізької області. Так на прийом до депутата Чернігівської районної ради Ілони Щипенко звернулися внутрішньо-переміщені особи Аліметова Олена Йосипівна та Под’япольська Марія Андріївна. Матері, які виховують малолітніх дітей, звернулися з проханням надати посильну допомогу в придбанні б/у теплих речей, з такого ж питання звернулася Заєць Анна Іванівна, яка виховує двоє дітей, старша донька 2011р.н. інвалід дитинства.


Питання вирішено позитивно: речі надали керівник громадської приймальні Валентина Грищенко та голова первинної організації Любов Островська. Як сказала Анна Іванівна: «Дуже вдячна за таку допомогу, адже левова частка бюджету сім’ї іде на лікування доньки і добре, що є люди які розуміють це і допомагають»

_3.jpg_2.jpg

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…