shapka site new

logo site bord 1

Вторник, 09 Январь 2018 08:44

«Наш край» привітав жителів Вільнянщини з зимовими святами

30 грудня 2017 року в с. Дніпровка Вільнянського району за ініціативи активістів та депутатів Петро-Михайлівської сільської ради ОТГ сьомого скликання від ПП «Наш край» відбулося новорічне свято.


Дід Мороз та Снігуронька поздоровили мешканців сіл громади з Новим роком. До їх поздоровлень приєдналася також голова Вільнянської РПО ПП «Наш край», депутат районної ради сьомого скликання Дончик Т.Г.
Учасників свята чекали новорічні хороводи, розваги, конкурси, призи від Діда Мороза та Снігуроньки. Особливо цікавим був розіграш новорічної лотереї з призами.
Велике задоволення від свята отримали всі присутні, особливо малеча. Дід Мороз та Снігуронька не забули поздоровити також інвалідів дитинства і дітей під опікою, які не змогли прийняти участь у святі, та вручили їх солодкі подарунки.
Свято пройшло завдяки фінансової підтримки депутата Вільнянської районної ради Пилипенка А. та депутата Петро-Михайлівської сільської ради ОТГ Доновського А.
А все новорічне дійство, а також придбання костюмів Діда Мороза та Снігуроньки, відбулося при фінансовій допомозі Люцканова В.П. Також за фінансової підтримки Люцканова В.П. придбані солодкі новорічні подарунки для дітей, родини яких опинилися в складних сімейних обставинах.

11.jpg1.jpg2.jpg4.jpg5.jpg8.jpg9.jpg

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…