shapka site new

logo site bord 1

Среда, 10 Январь 2018 07:52

«Наш край» допоміг відсвяткувати Новий рік Люцернянській сільській бібліотеці

Новий рік – це чудове свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Він завжди несе із собою світлі радісні сподівання, приємні подарунки, нові зустрічі, хоровод навколо ялинки і, звичайно ж, подарунки. І який же Новий рік без Діда Мороза та Снігуроньки?


Щоб відбулося свято, голова Вільнянської РПО ПП «Наш край», депутат районної ради сьомого скликання Дончик Т.Г. надала допомогу в придбанні костюмів Діда Мороза та Снігуроньки для Люцернянської сільської бібліотеки Вільнянського району Запорізької області за фінансової підтримки Люцканова В.П. Сільську бібліотеку очолює Звєрєва О.В. - голова первинної партійної організації ПП «Наш край» в с.Люцерна, член партії «Наш край».
26 грудня 2017 року в приміщенні Вільнянської центральної бібліотеки Дід Мороз зі Снігуронькою поздоровили мешканців районного центру з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим і побажали щастя, миру та добробуту. Адже Новий рік – це завжди чарівна казка, де добро перемагає зло, де вічні поняття дружби і любові долають всі перешкоди.
За участю працівників КУ «Вільнянська централізована бібліотечна система» Вільнянської районної ради відбувся святковий новорічний концерт.
Загалом, всі отримали чудовий святковий настрій, море позитивних емоцій та казкових вражень.

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…