shapka site new

logo site bord 1

Среда, 10 Январь 2018 08:12

Гуляйпільці партії «Наш край» привітали юних земляків з Новим роком

Депутати від Гуляйпільської районної партійної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» завітали на вогник до вихованців театру танцю та мод «Fashion Dance» під керівництвом Сапоги Ірини.

З наступаючим Новим роком та Різдвом Хрестовим дітлахів привітали голова районного осередку партії Зіненко Тетяна Іванівна, депутат міської ради Животченко Сергій Анатолійович та перший заступник міського голови Савицький Олександр Анатолійович.
Тетяна Іванівна від щирого серця побажала вихованцям театру щасливого та безтурботного дитинства, щоб всі їхні найзаповітніші мрії збувалися, щоб свою любов до танцю вони змогли зберегти й пронести через все своє життя. На останок від імені мецената Люцканова Володимира Петровича та дружньої команди політичної партії «НАШ КРАЙ» презентувала комплект штор для танцювального класу.
Юні танцівники, їх батьки та наставниця Сапога Ірина щиро подякували благодійникам за доречний подарунок на передодні новорічних свят, і за небайдужість до творчого майбутнього Гуляйпільщини.

IMG_8722.JPGIMG_8713.JPGIMG_8716.JPG

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…