shapka site new

logo site bord 1

Вторник, 20 Февраль 2018 12:38

"Наш край" у Пологах організував святкування Масниці

 

У Пологах пенсіонери – люди дуже активні й креативні. Їхній непосидючості заздрить навіть молодь. Самі подумайте, чи збереться молодь на посиденьки, щоб зустріти весну? Навряд. А от ветерани зібралися та так весело, цікаво, пісенно і навіть смачно попрощалися із зимою та зустріли весну, як і годиться це робити у тиждень Масниці.

Що потрібно для святкування? Згуртованість, натхнення, веселий настрій і бажання зустрітися, поспілкуватися. Все це у наших ветеранів в достатній кількості. Голова міської ради ветеранів Таісія Гаврилівна Ткач за ініціативи та фінансової підтримки Голови Пологівської РО ПП «Наш край» Валентини Шашко вмить все організувала. Тож і культурна програма забезпечена і святковий стіл зі смачнючими млинцями, вареничками та іншими смаколиками, які чарівні господині-пологівчаночки готували із задоволенням, а також гості принесли з собою.

На посиденьки до ради ветеранів завітали заступник голови РДА Ірина Півень, заступник міського голови Сергій Колісник, голова Пологівської РО ПП «Наш край» Валентина Шашко. Гості вітали ветеранів зі святами, разом з ними чаювали і навіть пісні співали.

Усі відзначили, що такі посиденьки треба влаштовувати частіше, адже немає нічого ціннішого за гарний настрій, добре самопочуття, позитивні емоції від задушевного спілкування. У раді ветеранів і справді по-сімейному тепло.

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…