shapka site new

logo site bord 1

Вторник, 13 Март 2018 09:03

Берегиням«Нашого краю»подарували весну

Не дарма кажуть, що жінка – восьме диво світу. Саме завдяки їй народжується і продовжується життя і все найкраще, що може бути в ньому. Настав березень, а значить – час вшановувати її величність жінку. І за доброю традицією весна у Пологах починається зі свята ніжності, любові, краси, мудрості. Цього року воно має назву «Берегині «Нашого краю» і присвячене чарівним, неповторним краяночкам Пологівщини та всім жінкам, а також 95-річчю Пологівського району.

2 березня організатори дійства – районна організація політичної партії «Наш край» та районна організація профспілки працівників освіти – покликали усіх у розважальний центр «Юність».

Це свято об’єднало жінок різних поколінь, професій, доль в одну дружну родину. Подарувало їм незабутні, по-справжньому весняні, радісні емоції. І хоч на вулиці були кучугури снігу, у в залі весна розквітла жіночими посмішками і надзвичайно гарними квітами, які отримала кожна гостя свята. Усіх зігріла по-сімейному затишна атмосфера.

На свято берегинь «Нашого краю» завітали почесні гості: голова РДА Артур Крупський, міський голова Юрій Коноваленко, радник голови районної ради Михайло Малиш, заступник голови обласної організації політичної партії «Наш край» Алла Токарева, директор ТОВ «АГРО КОМ 1990» Віктор Бандуров, начальник управління Пенсійного фонду України в Пологівському районі Олександр Клименко.

Тепло та щиро привітали пологівчанок голова РДА Артур Крупський і міський голова Юрій Коноваленко. Галантні чоловіки подарували букет компліментів жінкам і побажали ніколи не сумувати, завжди відчувати себе бажаними і коханими, досягати неймовірних успіхів, щодня бути на сьомому небі від щастя.

А героїнями свята стали 10 жінок, про кожну з них розповіли у відповідних номінаціях. «Жінка-гордість нашого краю» – це Тамара Курілова, за плечима якої 61 рік трудового стажу. У номінації «Жінка-керівник в місцевому самоврядуванні» були представлені дві сільські голови, дві чарівні Наталки – Рябчук і Дмитренко.

Наталію Анатоліївну семенівці 5 разів підряд обирають головою, а Наталія Миколаївна керує Костянтинівською сільською радою вже третю каденцію. «Жінка-керівник» – Людмила Костюк, яка дуже любить свою роботу і колектив дитячого садка «Буратіно», який очолює вже більше 20 років.

«Жінка-господиня» – Олена Борисова, учитель гімназії «Основа». «Жінка-сильна натура» – Віра Корнієнко, завідуюча дитячим садком у с.Федорівці, яка, на жаль, через погодні умови не змогла бути присутньою на святі. «Жінка-ветеран» – Ніна Литовченко, яка вже 47 років віддає своє серце дітям, навчає і виховує їх у Новокарлівській школі. «Жінка-митець» – Валентина Кравченко, талановита майстриня-вишивальниця з Вербового, виробами якої була святково прикрашена зала, і всі присутні могли оцінити її рукотворні шедеври. «Жінка-творча натура» –Наталія Волковинська, без якої неможливо уявити Будинок дитячої та юнацької творчості, адже вона організатор, ідейний натхненник усіх свят. За її сценаріямипроводили і міські, і районні заходи. «Жінка-громадський діяч» –Валентина Шашко, голова районної організації політичної партії«Наш край», депутат міської радипротягом 20 років, життєве кредоякої – нести добро і любов людям,залишити після себе добрий слід,допомагати людям в горі і радості.

Багато своїх планів і мрій Валентина Миколаївна встигла втілитив життя, але є ще одна, яка маєобов’язково здійснитися, – це жіночий клуб у Пологах. Тож не часзупинятися!

Презентації учасниць були надзвичайно яскравими, зворушливими. Усі разом ніби сіли в машину часу і вирушили у дивовижнумандрівку в минуле, гортаючи сторінки життя наших пологівчанок.

Навіть не віриться, що поруч з нами є такі дивовижні жінки, які своєющоденною працею, вмінням прощати, розумінням, посмішками,розумом, талантами, скромністю ічарівністю можуть гори звернути.А дехто навіть може зробити життя солодким! Як? Дуже просто - готуючи шоколадні цукерки завласним рецептом. Наталія Волковинська пригостила усіх своєюхендмейдівською смакотою. А якби поділилася й рецептом та секретними інгредієнтами, то Пологівщина могла б стати ще й шоколадною столицею України!

Звичайно, ведучі, сценаристи,режисери цього весняного дійства, енерджайзери, які не втомлюються творити дива, ВалентинаШашко і Зоя Мовчан також постаралися і підготували для жінок неочікувані і приємні сюрпризи. І їмвсе вдалося! Навіть за океан, вАмерику, дістали, щоб отримативідеопривітання для Ніни Литовченко від сина Сергія. Від сліз радості мало хто стримався.

Захід був наповнений любов’ю,теплом і яскравими виступами пологівських зірок сцени.Запросили на сцену і авангардпологівського «Нашого краю» –голів первинних організацій. За дорученням голови обласної організації «Нашого краю» Сергія Кальцева Алла Токарева привітала пологівчанок зі святом та вручилановим членам партії партійні квитки. З вітальним словом до всіх присутніх звернувся директор ТОВ«АГРО КОМ 1990» Віктор Бандуров і побажав жінкам Пологівщини любові і добра, ніжності, вічноївесни в душах, миру, злагоди ізавжди залишатися берегинямирідного краю.

Наприкінці організатори висловили подяку господарям РЦ«Юність» за затишну залу, гостям - за теплі слова, артистам – за гарний настрій, спонсорам Володимиру Люцканову та Віктору Бандурову – за фінансову підтримку,усім – за те, що об’єднані у дружну команду «Нашого краю», якалюбить свою рідну землю. А всіучасники заходу дякували організаторам, адже свято, дійсно, вийшло феєричне. Вдалося кожнійприсутній жінці подарувати весну!

Наталія Осипенко

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…