shapka site new

logo site bord 1

Пятница, 10 Август 2018 08:50

«Наш край»: Уряд повинен зупинити необґрунтоване зростання цін на проїзд, яке почалося по всій країні

Партія «Наш край» попереджала владу про хвилю подорожчання вартості проїзду, яка охоплює країну після підняття тарифу на проїзд в міському транспорті столиці. Хвиля вже пішла – у місті Дніпро із 5 серпня вартість тарифу на проїзд у комунальному наземному транспорті зросте із 1,5 до 4 гривень. Відповідно до рішення виконкому Дніпровської міської ради з 5-го серпня 2018 року вартість проїзду пасажирів та перевезення багажу у міському електротранспорті (трамвай, тролейбус) КП «Дніпровський електротранспорт» становить 4 гривні. Також з 2 до 4 гривень зросла вартість проїзду у метрополітені Дніпра.

Партія «Наш край» попереджала, що безконтрольне зростання тарифів на електроенергію матиме призведе до підвищення цін у галузях, які її використовують. Зростання вартості проїзду у Києві запустило ланцюгову реакцію по всій країні. Ми закликаємо Уряд та антимонопольний комітет взятися за ці підвищення цін та зробити комунальний транспорт доступним.

Потрібно негайно провести публічний аудит вартості проїзду в комунальному транспорті та запровадити електронний квиток. Необхідно забезпечення прозорий контроль над роботою міського комунального транспорту, його видатками та надходженнями.

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…