shapka site new

logo site bord 1

Вторник, 14 Август 2018 08:48

«Нова урядова афера: газ транспортуватимуть по тих самих трубах, але на 900 грн. дорожче», — «Наш край»

З початку 2018 року підконтрольні газовим олігархам облгази вимагають від уряду збільшити тариф на транспортування газу розподільними мережами у 2,5–7,3 рази – в залежності від об’ємів та кількості споживачів. Якщо регулятор НКРЕКП виконає вимоги олігархів, то новий тариф на розподіл та транспортування газу сягне 1 407 грн. за 1 тис. м3 – зростання на 174%. Сьогодні тариф становить 514 грн. за 1 тис. м3.

Такий стрибок тарифу, більше ніж утричі, спричинить підвищення кінцевого роздрібного тарифу на газ для населення на 15,4%, або на 1 072 грн. за 1 тис. м3. Вартість однієї тисячі кубів газу для населення сягне 8 030 грн., і це за умов, що незмінними залишаться інші складові кінцевої ціни на газ для населення.

Виходить, що олігархи роками володіли газовими мережами, отримували від держави преференції, але не вкладали в модернізацію належних коштів.

Запорізька обласна організація політичної партії «Наш край» закликає Уряд у жодному разі не виконувати вимоги газових олігархів:

- на сьогодні вже понад половина споживачів сплачують рахунки за газ тільки за допомогою субсидії;

- збільшення тарифу на розподіл газу майже утричі спровокує підняття тарифів на опалення та гарячу воду.

Партія наголошує, що чергове підвищення тарифу на газ спровокує системне зростання тарифів на комунальні послуги, що лише збільшить бідність та призведе до зростання обсягів субсидій. Саме із державного бюджету, а це гроші українців, підуть гроші на збільшення заробітків газових олігархів.

Уряде – стоп працювати на олігархів!

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…