shapka site new

logo site bord 1

Вторник, 25 Сентябрь 2018 13:05

«Наш край» закликає збільшити в Держбюджеті–2019 видатки на субсидії

Після анонсування зростання тарифу на газ для населення, уряд намагається закріпити у Державному бюджеті на 2019 рік скорочення субсидій на житлово-комунальні послуги.

У проекті Держбюджету на наступний рік передбачено скорочення видатків на виплату субсидій для населення для сплати житлово-комунальних послуг майже на 16 млрд грн. у порівнянні із минулим роком. Урядовці запланували лише 55 млрд грн на субсидії.

Це чергове відверте знущання над громадянами, більшість з яких не спроможні сплачувати захмарні комунальні тарифи, особливо в умовах прогнозованого підвищення тарифу на газ.

До того ж уряд не зупиняється на тарифах на газ. Керівництво НКРЕКП вважає необхідним збільшити також і тариф на електрику. Їхнє пояснення –тариф для населення покриває лише 50 % вартості електроенергії. Чиновники НКРЕКП вважають це дуже низьким показником.

Таким чином, уряд перед початком опалювального сезону намагається підвищити тарифи на головні енергоносії та скоротити на 22,4% видатки на субсидії.

Уже зараз обсяги неплатежів в ЖКГ настільки критичні, що вони можуть призвести до комунального дефолту. Якщо заборгованість населення за ЖК-послуги за результатами 2016 року складала 23,4 млрд грн., то за результатами 2017 року 32,3 млрд грн., а за 7 місяців 2018 року 38,7 млрд грн.

«Наш край» закликає владу негайно переглянути у проекті Державного бюджету на 2019 рік видатки на субсидії. В іншому разі це недалекоглядне рішення призведе до масштабної кризи неплатежів комунальних послуг та збіднення українців.

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…