shapka site new

logo site bord 1

Пятница, 13 Август 2021 07:48

«Наш край» вимагає захистити здоров’я українців від дій уряду

Україна перебуває на порозі третьої хвилі пандемії, спричиненої новим штамом коронавірусу «Дельта». Різке погіршення статистики лише підкреслює всю критичність ситуації й демонструє недбале ставлення МОЗ до виконання своїх обов’язків.
Станом на початок серпня, в країні повністю вакциновано 2,4 млн громадян або лише 5,7% від усього населення. Цей показник майже в 3 рази нижчий, ніж у середньому у світі – 15,3%. Про це повідомила депутатка Василівської районної ради від політичної партії «Наш край» Джуган Наталія Віталіївна.
«Термінового пришвидшення вакцинації потребує й наша область. Станом на 10 серпня вакциновано понад 130 тис. осіб з майже 1,6 млн населення. Для порівняння сусіднє Дніпро з населенням 3,1 млн вже вакцинувало 355 тис. З такими темпами складно говорити про набуття колективного імунітету в Запорізькій області», - заявила депутатка.
Також Наталія Джуган підкреслює, що єдиною надією у боротьбі з коронавірусом залишаються самовіддані лікарі-інфекціоністи, які попри все продовжують рятувати життя. Утім, уряд, замість підтримки медиків, продовжує знищувати систему охорони здоров’я, затримуючи фінансування. Інфекціоністи з різних областей України повідомляють, що лікарні ще не отримали «ковідні пакети» за травень та за червень. Тож на тлі наступної хвилі коронавірусу і нового штаму Дельта відділення ризикують залишитися без медичного персоналу, або взагалі припинити своє існування.
«Наш край» вимагає від міністра охорони здоров’я концентрації на виконанні своїх обов’язків та плідній співпраці з медичними працівниками, адже саме від темпів вакцинації та вироблення колективного імунітету залежать життя громадян.

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…