shapka site new

logo site bord 1

Пятница, 13 Август 2021 07:52

Українська ДСНС не готова до ймовірних пожеж в Україні

В Європі лютує стихія й щодня в різних містах фіксують нові осередки займання. Підрахунок збитків для довкілля, економіки та населення країн вже перейшов мільйонну межу, а вогонь підходить все ближче до українських кордонів. Лише в 2020 році сума збитків від лісових пожеж в Україні зросла більш ніж у 6 разів, а невтішні прогнози говорять про можливе повторення ситуації.
Незважаючи на високий рівень загрози, ДСНС України замість оперативної профілактики та підготовки до ймовірних пожеж, обмежується усними попередженнями. Уряд продовжує ігнорувати загрозу в країні, водночас відправляючи українських вогнеборців гасити пожежі у Греції. Допомога іншим важлива, але не ціною життів українців.
«Наш край» наполягає на необхідності терміново провести засідання РНБОУ з питання готовності до можливих пожеж, тим більше, що ДСНС постійно повідомляє про високу ймовірність їхнього виникнення. Ми не можемо допустити повторення сценарію сусідніх країн!

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…