shapka site new

logo site bord 1

Вторник, 17 Август 2021 11:19

Підвищення тарифів видають за зниження, – «Наш край» вимагає повернути пільговий тариф на електроенергію

Влада заявила, що з 1 жовтня 2021 року знизяться тарифи для малозахищених українських громадян. Йдеться про перші 250 кВт-год спожитої енергії. З 1,68 грн/кВтгод, які діють нині, ціна має впасти до 1,44 грн/кВт-год. А для усіх, хто споживає більше цього обсягу, тариф залишається на рівні 1,68 грн/кВтгод. Про це повідомив депутат Бердянської міської ради від політичної партії “Наш край” Віктор Цуканов.
“Однак, якщо порівнювати з 2020 роком (до того, як уряд скасував пільговий тариф на перші 100 кВт-год), то очевидно, що ціни все одно зростуть. Адже до 31 грудня 2020 за 250 кВт-год люди платили 342 гривень на місяць, а з 1 жовтня 2021, після анонсованого «зниження» тарифів, за 250 кВт-год платитимуть 360 гривень щомісяця. Отже насправді ціна зросла на 5,3%” - заявив депутат.
Також Віктор Цуканов підкреслює, що така політика влади призведе до ще більшого поглиблення соціальної кризи. Окрема тема - компенсація «зниження» тарифу, її планують здійснювати за рахунок бізнесу, але чітких заяв та механізмів реалізації так і не озвучено. Досі не опублікована відповідна постанова Уряду та двічі відкладалась пресконференція міністра енергетики з приводу тарифів на електроенергію.
«Наш край» вимагає від уряду повернути пільговий тариф на перші 100 кВт-год, який діяв до 2020 року, та припинити знущатися над людьми. Влада має переглянути енергетичні пріоритети у бік дешевої державної атомної енергетики та припинити підігрувати окремим олігархам.

Головні новини

События и анонсы

  • Региональные лидеры соберутся в Киеве
    Запорожская организация Всеукраинского объединения «Наш край» инициирует проведение Съезда региональных лидеров в масштабах всей Украины. Недавно созданная политическая сила продолжает…